Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Norbert de Catalan
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2024, 10:21

Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Norbert de Catalan »

Obrazek

ZAPROSZENIE
Walencja, dnia 31. miesiąca lipca roku 2024.
Jego Królewska Mość Norbert I de Catalán w imieniu własnym oraz Rady Generalitatu Królestwa Skarlandu ma zaszczyt zaprosić Delegację Carstwa Rusowskiego na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu "EV2024" w Walencji, który planowo rozpocznie się 5 sierpnia 2024 roku. Głównym przedmiotem obrad będzie Traktat Estellański / Traktat Vaarlandzki zaproponowany przez Władców Królestwa Skarlandu i Rzeczpospolitej Obojga Narodów, a także kwestia dalszej współpracy na kontynencie. Wyznaczony termin rozpoczęcia obrad jest dość ekspresowy z uwagi na dyskusje jakie toczą się lub toczyły wokół samego Traktatu. Termin zakończenia szczytu określą przedstawiciele lub delegacje w trakcie trwania szczytu.
Prosimy o potwierdzenie obecności przedstawiciela lub delegacji do dnia 4 sierpnia na forum Królestwa Skarlandu lub discord.



/-/ Norbert I de Catalán, El Rey

PODPIS KRÓLA SKARLANDU
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Konstantyna Aleksiejewna
Jej Carska Mość
Posty: 112
Rejestracja: 05 wrz 2023, 15:33

Re: Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Konstantyna Aleksiejewna »

Przepraszam za opóźnienia w odpowiedzi. Natychmiast wysyłam posła Romadonowa!
Obrazek
Obrazek
Божиею милостью Царица Руссовии, княгиня крупийская, хозяйка поместья Красинка
Awatar użytkownika
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Posty: 109
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22

Re: Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski »

Cieszę się,że udało się wysłać naszego przedstawiciela, bo sprawa jest bardzo ważna i prestiżowa dla Imperium, a opinia międzynarodowa ma oczy zwrócone na nas.

Zbyt późno przeczytałem post powyżej...
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Friedrich von Baden »

Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 11 sie 2024, 20:02 Cieszę się,że udało się wysłać naszego przedstawiciela, bo sprawa jest bardzo ważna i prestiżowa dla Imperium, a opinia międzynarodowa ma oczy zwrócone na nas.

Zbyt późno przeczytałem post powyżej...
Ten przedstawiciel to się chyba gdzieś zagubił po drodze. Może zgubił się / utknął w Cesarstwie Niemieckim (Leży po drodze z Rusowii do Skarlandu, choć lepiej byłoby chyba dla Rusowii podróżować przez morze do Walencji...)?
Póki co nawet z ograniczonej perspektywy, gdyż niewiele mogę i w praktyce staję się obserwatorem tego wydarzenia, to nie zaobserwowałem czcigodnego posła z Rusowii w Recepcji...
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Posty: 109
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22

Re: Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski »

Niestety, nie mam wpływu na dyplomację za bardzo :roll:
Norbert de Catalan
Posty: 7
Rejestracja: 08 mar 2024, 10:21

Re: Zaproszenie na Szczyt Państw Estelli-Vaarlandu

Post autor: Norbert de Catalan »

Pragnę zakomunikować iż Kortezy Generalne Królestwa Skarlandu jako pierwsze wyraziły zgodę na ratyfikację Traktatu Vaarlandzkiego. Pragniemy również przypomnieć, że delegacja Rusowii dotychczas nie pojawiła się na Szczycie Estelli-Vaarlandu przez co sama pozbawiła się prawa decydowania o losach kontynentu.
Obrazek
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii, Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji, Wielki Książę Rotrii
Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gabinet Jej Carskiej Wysokości”