Vaarland League

Miejsce dyskusji mieszkańców.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Borys Zamycki pisze: 28 sty 2024, 20:24 Noo to w takim razie nie wiem czy się tak łatwo dogadamy :roll: ;)

A tak na serio to nie wiadomo co przyniesie następna kolejka. Każdy z nas musi po prostu robić swoje. :)
A powiem wam, że się nawet nie spodziewałem, że ten pojedynek przyjdzie na mnie tak szybko. Akurat po kolejce zwycięskiej przyjdzie mi posmakować kolejnej porażki w sezonie... :| :(
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2023, 19:35

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Obrazek
Vaarland League - 7. kolejka


MKS Soluck - Kularze Brzesc 2 - 0 (1 - 0):
MKS Soluck odniósł zwycięstwo 2:0 nad Kularze Brzesc, zdobywając pierwszego gola już w pierwszej połowie i utrzymując przewagę przez cały mecz.

Pogon Radziwill - C.K.S. Konstantynopol 1:0 (0 - 0):
Wyrównane spotkanie, gdzie Pogon Radziwill zdołał zdobyć jednego gola, zapewniając sobie zwycięstwo 1:0 nad C.K.S. Konstantynopol.

Karlsruher FC - Olimpiakos Smargonsk 1 - 2 (0 - 1):
Olimpiakos Smargonsk zwyciężył 2:1 nad Karlsruher FC, zdobywając prowadzenie w pierwszej połowie i potwierdzając zwycięstwo drugim golem w drugiej połowie.

Bayern München - Kopniecia Grzmotu 1 - 0 (1 - 0):
Bayern München zdołał pokonać Kopniecia Grzmotu 1:0, zdobywając decydujące trafienie w pierwszej połowie.

Orzel Kraków - Orania Tarnów 0 - 7 (0 - 5):
Imponujące zwycięstwo Oranii Tarnów, która zdominowała mecz, zdobywając pięć goli już w pierwszej połowie i kontynuując skuteczność w drugiej połowie



Po pierwszym trymestrze sezonu miejsca w tabeli stabilizują się. Na czele niezmiennie Olimpiakos Smargońsk, a zaraz za nim Bayern München. Wirtualne podium uzupełnia Orania Tarnów, która wyprzedza Kopnięcia Grzmotu.

Obrazek


Za tydzień 6. lutego zmierzą się ze sobą:

MKS Soluck - Pogon Radziwill
C.K.S. Konstantynopol - Orzel Kraków
Kularze Brzesc - Karlsruher FC
Olimpiakos Smargonsk - RCD Valencia
Orania Tarnów - Kopniecia Grzmotu


Zdecydowanym hitem nadchodzącej kolejki będzie pojedynek Orania Tarnów - Kopniecia Grzmotu, odpowiednio numer 3 i 4 w obecnej tabeli. Kto według was wygra?
Kajetan Merkury Sikorski

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Borys Zamycki
Duma Bojarska
Posty: 99
Rejestracja: 05 sie 2023, 8:24

Re: Vaarland League

Post autor: Borys Zamycki »

Olimpiakos kontynuuje swoją drogę po mistrzostwo Vaarlandu!
(-) Борис Адамович Замыцкий
Князь Смаргонский
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Gratuluję przeciwnikowi oraz innym menadżerom. :)
Borys Zamycki pisze: 30 sty 2024, 18:38 Olimpiakos kontynuuje swoją drogę po mistrzostwo Vaarlandu!
Co do tego mistrzostwa, to proszę nie mówić hop. Jeszcze nie było nawet połowy sezonu. Na wiosnę może się drużynie pogorszyć i wtedy nie będzie tak łatwo. Poza tym inne ekipy też trenują zawodników, wzmacniają formę i może w rewanżach już nie pójdzie wam tak cukierkowo, kolorowo.
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Borys Zamycki
Duma Bojarska
Posty: 99
Rejestracja: 05 sie 2023, 8:24

Re: Vaarland League

Post autor: Borys Zamycki »

Cóż mogę powiedzieć prócz "pożyjemy, zobaczymy"
(-) Борис Адамович Замыцкий
Князь Смаргонский
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2023, 19:35

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Trenerzy drużyn ligi Vaarlandu otrzymali od Administratora ligi taki list:
Drodzy menedżerowie,

nadszedł czas, aby wspólnie omówić klika kwestii dotyczących naszej ligi. Chciałbym w tym celu zorganizować konferencję, która odbyłaby się na forum jednego z państw Vaarlandu. Frierdrich von Baden zaproponował Niemcy, jako że każdy z nas posiada tam konto. Czy ma ktoś jakąś inną propozycję co do miejsca konferencji? Będę czekał na odpowiedzi do 6 lutego włącznie.

​Tematy do poruszenie to m. in. kwestia pucharu, loga ligi, nagród, sponsorów, zakładów.

Z piłkarskim pozdrowieniem

Kajetan Sikorski (znany również jako Gaetano Kohlmeise)
Kajetan Merkury Sikorski

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Borys Zamycki
Duma Bojarska
Posty: 99
Rejestracja: 05 sie 2023, 8:24

Re: Vaarland League

Post autor: Borys Zamycki »

Z tym "każdy z nas posiada tam konto" to bym nie przesadzał, bo ja do dziś tam konta nie miałem. ;)

Ale zarejestrowałem się i wyrażam gotowość do uczestnictwa w takiej konferencji ligowej w Niemczech.
(-) Борис Адамович Замыцкий
Князь Смаргонский
Awatar użytkownika
Kajetan Sikorski
Posty: 33
Rejestracja: 13 gru 2023, 19:35

Re: Vaarland League

Post autor: Kajetan Sikorski »

Borys Zamycki pisze: 03 lut 2024, 17:07 Z tym "każdy z nas posiada tam konto" to bym nie przesadzał, bo ja do dziś tam konta nie miałem. ;)

Ale zarejestrowałem się i wyrażam gotowość do uczestnictwa w takiej konferencji ligowej w Niemczech.
Przepraszam najmocniej Sznownego Trenera. Sugerowałem się informacją podaną przez Trenera Fredricha von Badena we wskazanym wcześnie wątku w Cesarstwie i nie zweryfikowałem tego. Mam nadzieję, że nie czuję się Szanowny urażony. Bynajmniej nie taka była moja intencja.
Kajetan Merkury Sikorski

znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: Vaarland League

Post autor: Friedrich von Baden »

Borys Zamycki pisze: 03 lut 2024, 17:07 Z tym "każdy z nas posiada tam konto" to bym nie przesadzał, bo ja do dziś tam konta nie miałem. ;)

Ale zarejestrowałem się i wyrażam gotowość do uczestnictwa w takiej konferencji ligowej w Niemczech.
Kajetan Sikorski pisze: 03 lut 2024, 18:07
Borys Zamycki pisze: 03 lut 2024, 17:07 Z tym "każdy z nas posiada tam konto" to bym nie przesadzał, bo ja do dziś tam konta nie miałem. ;)

Ale zarejestrowałem się i wyrażam gotowość do uczestnictwa w takiej konferencji ligowej w Niemczech.
Przepraszam najmocniej Sznownego Trenera. Sugerowałem się informacją podaną przez Trenera Fredricha von Badena we wskazanym wcześnie wątku w Cesarstwie i nie zweryfikowałem tego. Mam nadzieję, że nie czuję się Szanowny urażony. Bynajmniej nie taka była moja intencja.

Najmocniej przepraszam Panów @Borys Zamycki i @Kajetan Sikorski. To było widać niedopatrzenie. Nie mniej faktem jest, że większość jak nie wszyscy posiadają konto w Niemczech. Ale nie byłoby problemem gdyby miejscem obrad było jakieś inne państwo. Po prostu ja z perspektywy mojej niemieckiej tak zaproponowałem. Poza tym Niemcy są najaktywniejsze na kontynencie. Ale to pewnie nie jest zbytnio argument. Nie mniej mamy dwóch trenerów, i jeśli chodzi o aktywność, to drugi trener czyli Król Karol Józef, jest aktywny tylko w Niemczech i raczej są małe szanse, żeby zarejestrował się gdzieś indziej, bo ostatnio to nawet w Niemczech nie jest aktywny. Ale z pewnością jeśliby zostało wybrane inne miejsce na spotkanie, to można by go przekonać do większej aktywności na forach itd. Poza tym spotkania mogą mieć miejsce rotacyjnie, Najbliższe w Niemczech, potem np. w Warszawie, lub w innym państwie. Z pewnością byłoby nam bardzo miło i czulibyśmy się zaszczyceni móc być gospodarzami pierwszej konferencji. Z reszta niedługo pewnie będziemy gospodarzami mundialu, także byłoby to moze nawet lepiej jakby 1 konferencja była u nas. Drugą proponuję w RON, z racji na ilość drużyn, które z tego państwa pochodzą. Później zobaczymy, może Skarland, albo Rusowia czy Bizancjum. :)
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Borys Zamycki
Duma Bojarska
Posty: 99
Rejestracja: 05 sie 2023, 8:24

Re: Vaarland League

Post autor: Borys Zamycki »

Spokojnie Panowie, nie uważam tego drobnego nieporozumienia w żaden sposób za powód do urazy. :)
Niemcy są według mnie naprawdę odpowiednim państwem na konferencję trenerów. O ewentualnej rotacyjności organizatorów można ewentualnie później pomyśleć, ale kto wie, może po pierwszej konferencji okaże się, że rotacja nie będzie potrzebna?
(-) Борис Адамович Замыцкий
Князь Смаргонский
ODPOWIEDZ

Wróć do „Restauracja "Katiusza"”