SALA KONFERENCYJNA

Awatar użytkownika
Aleksandr Romadonow
Marszałek Wielki
Posty: 312
Rejestracja: 03 sie 2023, 14:21

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Aleksandr Romadonow »

Aleksiej Romanow pisze: 09 lip 2024, 10:35 Parada jest już bo obaleniu Cara, a nam nadal miłościwie panuje
Parada wojskowa ma na celu dodać powagi ceremonii. Nie rozumiem za bardzo co do tego ma fakt, iż Caryca panuje. :)
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 12 lip 2024, 9:03 Myślę,że co do wspólnej parady,to wręcz przeciwnie :)
Rusowią my, niet Germańcy XD
To, że wojska krajów sojuszniczych wystepują na wspólnych wojskowych defiladach nie jest nowym zwyczajem. Tym bardziej, że oprócz zwyczajnych stosunków dwustronnych z Niemcami łączy nas Pakt Obronny. Nie ma więc po co szerzyć niechęci, kiedy uroczystość może mieć i klasę i powagę. ;)
Александр Николаевич Ромадонов

Великий Маршал Руссовского царства,
Посол Чрезвычайный и Полномочный Руссовского царства,
Великий Герольд Руссовского царства.


Obrazek
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Friedrich von Baden »

Aleksiej Romanow pisze: 10 lip 2024, 15:55 Chciałem tylko przypomnieć, że na przełomie XIX i XX w. nie było lotnictwa
Chyba, że mam złe wiadomości w jakim okresie jesteśmy
W Rusowii obecnie jest 1924 rok, także lotnictwo już spokojnie może być. Chętnie jako Niemcy wesprzemy Rusowię w reformach i modernizacji armii, także pod kątem wojsk lotniczych. :)
Aleksandr Romadonow pisze: 12 lip 2024, 3:22
Friedrich von Baden pisze: 09 lip 2024, 19:27 Może jako, że jesteśmy sojusznikami, to wzięliby w niej udział także nasi cesarscy żołnierze? :)
Myślę, że świetny pomysł!
Super. Powiem cesarzowi i postaramy się zorganizować. :D
Aleksandr Romadonow pisze: 12 lip 2024, 17:00
Aleksiej Romanow pisze: 09 lip 2024, 10:35 Parada jest już bo obaleniu Cara, a nam nadal miłościwie panuje
Parada wojskowa ma na celu dodać powagi ceremonii. Nie rozumiem za bardzo co do tego ma fakt, iż Caryca panuje. :)
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 12 lip 2024, 9:03 Myślę,że co do wspólnej parady,to wręcz przeciwnie :)
Rusowią my, niet Germańcy XD
To, że wojska krajów sojuszniczych wystepują na wspólnych wojskowych defiladach nie jest nowym zwyczajem. Tym bardziej, że oprócz zwyczajnych stosunków dwustronnych z Niemcami łączy nas Pakt Obronny. Nie ma więc po co szerzyć niechęci, kiedy uroczystość może mieć i klasę i powagę. ;)
Zgadzam się z Panem Marszałkiem. :)
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Posty: 109
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski »

No cóż, mówię to jako rusowski patriota i jako spec od rusowskiej gospodarki. Ta współpraca za bardzo nam wypłukuje skarbiec.

Parady wspólne to rzeczywiście mogą mieć miejsce, jeśli nie ma wojny.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Friedrich von Baden »

Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 14 lip 2024, 20:15 No cóż, mówię to jako rusowski patriota i jako spec od rusowskiej gospodarki. Ta współpraca za bardzo nam wypłukuje skarbiec.

Parady wspólne to rzeczywiście mogą mieć miejsce, jeśli nie ma wojny.
Nie możemy się doczekać możliwości "rewanżu", oraz współpracy gospodarczej dzięki, której byśmy mogli wydobywać w Rusowii surowce, co oczywiście by przyniosło Rusowii przychody (jak i zarobek za prawa do wydobycia) :)
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Posty: 109
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski »

Jestem otwarty na negocjacje, herr von Baden.
Mam pewne pomysły na rozwój Rusowii.
U nas surowców, ile dusza zapragnie.
Awatar użytkownika
Friedrich von Baden
Posty: 182
Rejestracja: 05 wrz 2023, 17:24
Lokalizacja: Cesarstwo Niemieckie
Kontakt:

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Friedrich von Baden »

Aleksandr Fiodorowicz Kierienski pisze: 15 lip 2024, 11:47 Jestem otwarty na negocjacje, herr von Baden.
Mam pewne pomysły na rozwój Rusowii.
U nas surowców, ile dusza zapragnie.
Polecam zapoznać się z raportem, który został opublikowany w dniu dzisiejszym. Ostatecznie podsumowuje sprawę badań. Jest efektem działań moich oraz Ekscelencji Borysa.

Myślę, że jeśli chodzi o wydobywanie ropy, to nasze niemieckie IG Farben byłoby zainteresowane. Zaś węgiel oraz żelazo, chętnie na terytorium Rusowii wydobywałyby zakłady Kruppa.
Friedrich III. Großherzog von Baden
Poseł Nadzwyczajny i Pełnomocny JCM
Awatar użytkownika
Aleksandr Fiodorowicz Kierienski
Posty: 109
Rejestracja: 13 sie 2023, 0:22

Re: SALA KONFERENCYJNA

Post autor: Aleksandr Fiodorowicz Kierienski »

W takim razie, poproszę link do tego raportu, żebym mógł się z nim zapoznać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Naczelne Dowództwo”